KOMPLEMENTY, PO KTÓRYCH CHCESZ SKOCZYĆ Z MOSTU

15 marca 2015

AUTORYTET KALOSZ

18 marca 2015

SHARE WEEK 2015

17 marca 2015
komplementy - mordercy - fabjulus
AUTORYTETY fabjulus

Przychodzą czasem trudne chwile. Sytuacje wyjątkowe. Awarie. Wieczory, kiedy nie pojawia się, choć miał przecież być, bo był przedwczoraj, więc ma być dzisiaj, to chyba oczywiste! Fabjulus obiecała, więc co ona sobie teraz wyobraża, Fabjulusa jedna paskudna.

Dni bez wpisu.

Moja skrzynka telefoniczna, mejlowa i fejsbukowa zapełnia się wtedy wiadomościami typu „gdzie nowa notka?!?!?! Ja chcę czytać!!!”. Dostaję ich dziesiątki, serio. A wszystkie od mojej mamy. Wiedzcie jednak, że jeśli dochodzi do takiego skandalicznego zaniedbania, prawdopodobnie oznacza to, że mam awarię internetu, ręki i/lub życia. W chwilach próby sięgnijcie więc do tego wpisu, mam tu bowiem rozwiązanie idealne na każdą czytelniczą posuchę. Oto moi blogowi ulubieńcy, którzy chętnie Was ugoszczą, zaspokoją, a po wszystkim odpalą Wam fajkę:

Żudit

 

judyta

Judyta jest śliczną blondynką, która robi sobie fotki z pinczerem miniaturowym. Jako blondynka fotografująca się z yorkiem, nie mogłam przejść obok tego obojętnie i postanowiłam bliżej ją poznać. Okazało się, że dziewczyna jest zdolna (do wszystkiego), ma genialny dar obserwacji i wrażliwość skóry po poparzeniu słonecznym, a do tego ma w sobie oceany pokory. Koniecznie włączcie jej blog do codziennej prasówki. Blogówki?

Stay fly

 

SONY DSC

Gdy czytam artykuły Janka, czuję się jak czarnoskóra kobieta z potężną nadwagą, siedząca w różowej garsonce w kwiaty na kazaniu w kościele baptystów w Alabamie: co chwilę mam ochotę podrywać się z krzesła, krzycząc „EJMEN!”, a także „OOOOLRAJT!” oraz „HEL JE!”. Bardzo ciekawe przeżycie, zresztą sami zobaczcie!

Zwierz popkulturalny

 

zwierzObcowanie ze Zwierzem jest trochę jak rozmowa Huraganu Teresy z trzyletnim wnuczęciem: ogromna wiedza o filmach, książkach i świecie oraz mówienie o sobie samej w trzeciej osobie. Zwierz jest bardzo inteligentnym Zwierzem i mówi bardzo ciekawe rzeczy, a w dodatku ma tak wyborne poczucie humoru, że po prostu ojacię (no sami spójrzcie).

Moja dziewczyna czyta blogi

 

konradKonrad ma dziewczynę. Jego dziewczyna czyta blogi. Konrad postanowił pisać bloga o tym, jak jego dziewczyna czyta blogi. Tudzież Cosmopolitan. Nawet jeśli Was nie rozbawi, i tak polajkujcie typa, bo dobrze gotuje, umie w hashtagi i wie, co to jest kozieradka, a takie zachowania trzeba zauważać, chwalić i wzmacniać.

Nishka

 

nishkaNishkę warto czytać, mimo, że jest straszną kłamczuchą (twierdzi na przykład, że ma dwie córki, w tym jedną nastoletnią, co jest oczywiście niemożliwe, bo wygląda młodziej, niż ja), nie zna się na żartach (wystarczy zerknąć na jej fanpage) i nie lubi Lego. Powód jest prosty: jest uzależniona od czekolady. Zawsze słuchajcie ludzi uzależnionych od czekolady.

 

 

 

Wpis powstał w ramach akcji „Share week”, której inicjatorem jest Andrzej Tucholski z jestKultura.pl. Polecamy sobie w niej blogi godne uwagi, prądu, niszczenia rogówki (części oka, nie mebla) i niszczenia rogówki (mebla, nie części oka). Jeśli macie ochotę, podzielcie się ze mną swoimi blogowymi ulubieńcami. Chętnie odwiedzę nieznane zakamarki internetów!