SZTUKA CZEKANIA

26 października 2015

JAK PRZEŻYĆ HALLOWEEN BĘDĄC POLAKIEM?

31 października 2015

URODZINOWA IMPREZA FAB

28 października 2015

Rok temu o tej porze jeszcze Cię tu nie było. Wiem, bo sprawdziłam w Google Analytics i wiem dokładnie, że były tu trzy osoby, w tym ja i ja z komórki. Tą trzecią nie byłeś Ty. Tą trzecią był bot z Google’a.

Rok temu, pewna blondynka pod dziwnie brzmiącym pseudonimem „Fabjulus” opublikowała pierwszy wpis na swoim blogu. Plan był prosty: przez rok pisać sobie spokojnie na blogspocie, żeby ostatecznie zdobyć 5000 stałych czytelników i 1000 fanów na fejsie, a potem zobaczyć, co dalej. Już po trzech miesiącach, blondynka w pocie czoła przeprowadzała się z raczkującą społecznością na własny serwer i cywilizowany szablon, a następnie nastąpiło szaleństwo, dzięki któremu teraz tu jesteś.

Panie i panowie, Fabjulus ma już rok!

Untitled design (23)

Przez ten rok zdążyłam:

Ale przede wszystkim: zdążyłam zrobić 500% normy. Co miesiąc goszczę tu 25 000 osób, a do naszej niekończącej się imprezy na fejsie dołączyło już 5000 biesiadników, wspieranych przez 1500 komandosów z insta. Niech mi ktoś powie, że to nie robi wrażenia! I choć na początku wahałam się, czy pokazywać Wam swoje oblicze i nazwisko, dziś czule szepczę do Ciebie ze snapa, a raz w tygodniu pykam Absolutnie Profesjonalny Program Informacyjno-Publicystyczno-Kulturalno-Satyryczny na peri. Czyż to nie wspaniałe?

Przede wszystkim jednak, udało mi się zgromadzić tu najinteligentniejszą ekipę w polskich internetach, która mówi, co wie i wie, co mówi. Mi lawju long tajm! Ju de best! Dlatego też zwracam się do Ciebie z kulturalną prośbą:

wypełnij mi ankietkę, a powiem Ci, kim jesteś!

Dzięki temu będę wiedziała, jak lepiej dopasować się do Twoich potrzeb i karmić Cię pełnowartościowym papu w ładnej misce. To jak, lecimy?

 

Czad. Mam nadzieję, że nie bolało.

A teraz bierz kieliszek i idziemy w melanż! Co pijesz?

ur1