JAK PRZEŻYĆ HALLOWEEN BĘDĄC POLAKIEM?

31 października 2015

SEKRET KRÓLA PODRYWU

4 listopada 2015

KLIKNIJ TU, A POWIEM CI, KIM JESTEŚ

2 listopada 2015

…a tak naprawdę, kim jesteś statystycznie.

Z okazji urodzin bloga, zadałam Wam kilka pytań, żeby lepiej Was poznać. Aż 1284 osoby postanowiły mi w tym pomóc, więc rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, czy jesteście pospolici jak kac w sobotni poranek, czy jednak wyjątkowi niczym Tofik.

Uwaga, oto wyniki ankiety FabLudzie 2015!


a
Teoretycznie, na Facebooku rozkład sił jest taki sam, ale z drugiej strony, według Google Analytics, aż 50% moich czytelników to mężczyźni. Nic z tego nie rozumiem. Panowie, nie wstydźcie się…!

b

Gorące czydziechy, łer ar ju?! Fajnie, że jest tu tyle osób w moim wieku! Czyli 18 i mniej, wiadomo.

c

Fabjulus ponad podziałami: w przeciwieństwie do polskich partii politycznych, skupiam tu zarówno przedstawicieli miast tętniących kebabem, jak i centrów dowodzenia kurnikiem. Klasa!

d

Jasne, sami magistrzy, a jak potrzebowałam naprawić rurę w łazience, to nie było komu!

e

Nie martwcie się, podobno dzieci z przypadku są najbardziej udane.

f

Nie kłamiecie: statystyki potwierdzają Waszą wersję wydarzeń.

g

Wzruszyłam się! 45% czytelników wklepuje w przeglądarce „fa”, po czym opiera się pokusie wybrania strony „facebook” i otwiera „fabjulus”! To jest drugi największy szok, jakiego doznałam czytając Wasze odpowiedzi. Pierwszy największy szok poznacie później. Ajlawju dużo.

h

Byłam ciekawa tych wyników: sama nie przepadam za czytaniem dłuższych form na małych ekranach. Poza tym, z mobilnych trudniej się komentuje. Ale cóż, mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz: przeprowadzamy się na coraz mniejsze sprzęty. Będę mieć to na względzie, wrzucając tu zdjęcia.

i

Wspaniale.

j

Idealnie.

k

Ocieram łzę płynącą mi po policzku.

l

Te wyniki pokryły się idealnie z moimi przeczuciami. W dokładnie takich proporcjach mieszam ze sobą tematy. Super, że tak dobrze się dotarliśmy!

m

Serduszko mi zakołatało jak po pierwszej randce z Onym… ♥

n

Nie macie pojęcia, jak trudno było znaleźć 133 płatnych morderców w trzy dni. Na szczęście, dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, więc znów śpię spokojnie!

o

Czyli przekonuję przekonanych? Wspaniale, to mój ulubiony rodzaj dyskusji, nauczyłam się tego od polskich polityków!

p

Wow! To jest naprawdę fantastyczny wynik! Dobrze, że w ostatniej chwili zrezygnowałam jednak z bycia szafiarką!

r

Całe szczęście, naprawdę nie miałam ochoty znowu przechodzić przez ten informatyczny czyściec…

s

Zaskoczyliście mnie. Super, że wolicie mnie czytać, bo sama wolę pisać, ale myślałam, że ta dzisiejsza młodzież jest bardziej rozpuszczona i woli się nie wysilać. Fajowo, moje wy kujonki. W związku z wynikami ankietki, „Kobietę na początku świata” będę robić co dwa tygodnie!

t

Ach, czyli to Wy jesteście tymi moimi trzema zjawami na Twitterze?

I teraz wisienka na torcie…

x

Proszę o uwagę: „jo ma ha, jo ma so” wygrało wszystko. Dziękuję za uwagę.

 

Zadając Wam pytanie otwarte w anonimowej ankiecie, prosiłam się wręcz o hejt. No, dobra, jesteście cywilizowanymi, wykształconymi typami i typiarami z pięknych miast i wsi: prosiłam się o uszczypliwości. Formułując je, brałam więc pod uwagę, że pewnie około 10% andżejów nie zmarnuje tej okazji i napisze mi, jak bardzo jestem niefabjulus, dlatego odpalałam zestawienie wyników uzbrojona w kieliszek wina, chusteczki higieniczne i tabliczkę czekolady.

I teraz kumajcie to: 1284 osoby. Ani jednego pojazdu.

Dobra, poza jednym andżejem, który poinformował mnie, że ma tu ze mnie bekę. Spoko, andżej: ja też mam tu z siebie bekę! Doprawdy, nie wiem, jak to się stało, ale czytając to miałam ciary jak na koncercie U2. Większość komentarzy brzmiała bowiem tak:

 

…choć nie brakowało bardziej merytorycznych wypowiedzi. Za wszystkie dziękuję. Kiedy następnym razem złapię dołaska, poczuję się gruba, albo uznam, że nie chce mi się pisać, bo wolę sobie włączyć siódmy sezon „Przyjaciół”, odpalę sobie te magiczne tabelki pełne miłości i będę od nowa śmiać się, rumienić i jarać, że Was mam. Bo, kurde, trochę już siedzę w tych internetach i tak pozytywnej społeczności nie widziałam od czasów forum fanów Simsów w 2002.

Dziękuję!

Bardzo mi pomogliście. Wiem, w jakim kierunku pchać dalej tę machinę. I że mam fajne cycki. To cenna wiedza. Lecimy dalej, to dopiero początek!

fot. lordferguson / flickr